Pošli svoje foto

Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Hľadáme možno práve vás, teba a máme naozaj veľkorysú ponuku.

Pošli svoje foto
facebook twitter fgoogle+

Teším sa z každého nástroja, ktorý odíde z dielne a robí radosť ľuďom a robí ju hneď dvakrát. Prvý raz hráčovi a druhý raz tomu, kto počúva. Je úžasné sledovať, kde všade sa už dostali nástroje tomtone a ako kreatívne sa používajú. Robí mi to radosť a motivuje ma pracovať na nových veciach, na zatiaľ neobjavených zvukoch.

Súťaž

Ono to nie je doslovne súťaž, ale môžme to tak nazvať. Vám, ktorí používate naše nástroje, som sa rozhodol dať priestor na tomto webe ako odmenu a dostanete k tomu ešte aj darček.

Ako na to?

Pošlite nám vašu fotku s nástrojom tomtone - zo scény, skúšobne, z ulice, odkiaľkoľvek, čím kreatívnejšia, tým lepšie. Doplňte svoje meno, prípadne prezývku a stručný popis čo, kde a s kým hráte. Ak máte web, dajte aj ten. Všetko pošlite na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , do predmetu napíšte "Posielam foto".

My si k tomu sadneme, prečítame, poprezeráme a vyberieme. Tým šťastným (dúfam) dáme priestor na našom webe. V časti "umelci" (zatiaľ nezverejnená) vytvoríme profil o vás s fotkou, menom a kratučkým popisom.

Darček

Celý čas čo bude váš profil na našom webe, môžete u nás nakupovať nástroje pre vlastnú potrebu s 25% zľavou. Zľavu bude možné uplatniť priamo u nás na "centrále". A naviac pre tých, ktorí budú mať chuť experimentovať, ponúkam možnosť testovať naše prototypy.

Platnosť

Táto "súťaž" nemá uzávierku, bude bežať, hmm... asi stále.

 

Teším sa na vašu kreativitu.

 

Tomáš Kudoláni

Tomáš Kudoláni